עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
page
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
לייף סטייל
מידע ומאמרים
ספורט, בריאות וכושר
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

עורך דין עבירות סמים רונן בנדל

צוות האתר

עבירות סמים נחשבות לעבירות בעלות דרגת חומרה גבוהה במיוחד. הסמים משפיעים לרעה על דרך התפקוד, יש הם השפעה שלילית על המוח והתמכרות לסמים היא עניין בריאותי חמור מאד שיש לו חלק משמעותי בכל חברה הרוסה או לא מתפקדת. עורך דין עבירות סמים הוא עורך דין פלילי שיכול לסייע ללקוחות שלו במידה והם מעורבים בעניין כזה או אחר של עבירות סמים והוא יכול גם לייצג עבורם את המצב שעלול להיות מנת חלקם אם לא יתרחקו מהסמים ויפסיקו לעשות בהם כל שימוש. יש סוגים שונים של סמים ויש כמה דרגות חומרה לשימוש בהם.

תחום העיסוק המשמעותי של עורך דין עבירות סמים

אדם שנתפס בעת שימוש או מסחר בסמים צריך ליצור קשר באופן מיידי עם עורך דין עבירות סמים על מנת שייצג אותו ועל מנת לקבל ממנו את המידע בנוגע לכל מה שעומד לקרות לו. חשוב מאד שאותו אדם יהיה מיוצג ולא ינסה את מזלו בייצוג עצמי, מה שעלול לגרום לו יותר נזק מתועלת. עורך הדין יידע מה ההליך של המעצר והעלאת החשדות נגדו, איך להתמודד מול כל האשמה שעולה וכמובן יידע באיזו דרך לייצג את הלקוח שלו כדי שייחלץ מהעניין במינימום נזק אפשרי. דרך הידע המרשים של עורך הדין אפשר יהיה לקבל את ההסברים המשכנעים להתרחק מהסמים.

החשיבות של פנייה מיידית לעורך דין ללא עיכובים

עבירות סמים נחשבות לעבירות משמעותיות וחמורות מאד בספר החוקים של מערכת המשפט בישראל. ברגע שמתעורר עניין כלשהו שקשור לעיסוק בסמים, גם אם נדמה שזהו עניין פעוט – חשוב לקבל ייעוץ מיידי של עורך דין עבירות סמים על מנת להבין את המשמעות של הדברים ולקבל החלטה מה לעשות ואיך יהיה הכי נכון לנהוג. עורכי הדין יסבירו ללקוחות שלהם מה לעשות ואיך לנהוג ויש להם חלק משמעותי בהתרחקות של אנשים מסמים.

עורך הדין רונן בנדל הוא עו"ד פלילי שעוסק בין היתר בעבירות סמים ומומלץ לפנות אליו באופן מיידי על מנת לקבל ייעוץ אישי ופרטני. צלצלו 077-4447503

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

ביטוח בנהריה

כאשר אנחנו יוצאים לנהיגה על הכביש, באופן טבעי אנחנו רוצים להרגיש ביטחון. כלומר, אנחנו רוצים לדעת כי לא משנה מה

קרא עוד »
דילוג לתוכן