עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
page
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
לייף סטייל
מידע ומאמרים
ספורט, בריאות וכושר
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

כאשר אנחנו יוצאים לנהיגה על הכביש, באופן טבעי אנחנו רוצים להרגיש ביטחון. כלומר, אנחנו רוצים לדעת כי לא משנה מה יקרה בדרך, אנחנו לא נכנס לסחרור כלכלי. ביטוח בנהריה נועד בשביל זה בדיוק. המטרה היא להבטיח כיסוי מלא של נזקים במידה והתרחשה תאונה או אם משהו גנב את המכונית שלכם. אמנם, דיבורים על ביטוח בנהריה יכולים להיות 'משעממים', אבל האמת היא כי לפעמים חשוב לדון בעניינים הללו, כיוון שיש להם השפעה ישירה על החיים שלכם. במאמר הבא נסביר הכל בהרחבה.

מה מכסה ביטוח בנהריה

השאלה אילו הוצאות מכסה ביטוח בנהריה, נוגעת קודם כל לסוג הפוליסה בה בחרתם. בקצרה נזכיר כי במדינת ישראל, על פי חוק, יש לבטח את המכונית בביטוח חובה. כלומר, מדובר על ביטוח אשר מכסה הוצאות הנוגעות לטיפול באדם אחר. בין אם בעקבות התאונה ניזוק הנהג, הנוסעים האחרים ברכב הפוגע או ברכב הפגוע.

אבל ביטוח חובה לא מכסה הכל. למשל, אם הרכב גרם לנזק אצל צד שלישי? כלומר לרכוש פרטי או ציבורי. אתם ממש לא רוצים לשלם את ההוצאות הללו בעצמכם נכון? כמו גם אם למשל הרכב נגנב, תרצו לדעת כי יש מי שיחזיר לכם כסף בעקבות כך.

גובה התשלום החודשי כמובן מושפע מסוג הפוליסה אותה בחרתם לקחת. אנחנו כל הזמן צריכים לעשות את החישוב, כאשר מדובר על ביטוח בנהריה. האם התשלום החודשי באמת משתלם? האם הוא מכסה על כל הנזקים האפשריים?

יש לכם למי לפנות בעת צרה

אתם לא צריכים בהיכרח להכיר את הנושא לעומק כדי לבחור ביטוח בנהריה המתאים לצרכים שלכם. אתם בעיקר צריכים לדעת למי לפנות. כאן אנחנו נעבור אתכם על הפרטים. נאסוף עבורכם כמה הצעות מחיר משתלמות ונדון עליהן ביחד. 'ביטוחית', היא סוכנות ביטוח הרואה קודם כל את טובתם של הלקוחות. התפקיד שלנו הוא למצוא עבורכם את המשוואה המדויקת, כדי שתהיו בטוחים בכל סיטואציה העלולה להתפתח בלי הכנה מוקדמת. ההצעה שלנו היא לא להמתין. הרי אנחנו לא יכולים לדעת מה צופן העתיד. האתר שלנו זמין עבורכם כל העת. מוזמנים ליצור קשר.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

מדפסת משולבת

השגרה היומיומית האינטנסיבית מאתגרת ולא פשוטה ולא בכדי תמיד יהיה מי שיחפש לקצר דרכים או להפוך את משימות היומיום ליותר

קרא עוד »

עיצוב חיוך

זה עידן ויזואלי. כולנו רגישים יותר לאופן בו אנחנו מצטלמים ובדרך בה אחרים רואים אותנו. לכן לא מפתיע לראות עוד

קרא עוד »
דילוג לתוכן